Tegamo

TECHNOLOGIE - LED systémy

Nabízíme LED osvětlení pro průmyslové haly, kanceláře, prodejny, vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení a další. Do portfolia našich výrobků patří zdroje japonské společnosti Toyoda Gosei, jejíž vědci jsou držiteli Nobelovy ceny z roku 2014 za výzkum modrých světelných diod, které umožnily jasné a energeticky úsporné zdroje bílého světla.

Toyoda Gosei

Vzájemnou synergií vzniká kooperace TG, která jako součást koncernu Toyota dbá o udržitelnost zdrojů, a Tegamo, partnera schopného tyto vize naplnit.

MOŽNOSTI APLIKACE:

PRODUKTOVÉ PORTFOLIO

Širokým portfoliem výrobků jsme schopni pokrýt veškeré požadavky našich klientů.

Výhody a jedinečnost

Záruka 6 let – nadstandardní životnost světelných zdrojů L80B10. Použité čipy svítí po uplynutí 50,000hod. cyklu alespoň na 80%, z původního fluxu a z testovaných skupin zcela přestalo svítit max. 10% testovaných čipů.

Skleněná trubice – bez deformací a zabarvení difusoru – sklo je stabilnější materiál než plast – nedochází k zažloutnutí difuzoru, a tedy ani ke změně barvy světla. Navíc sklo, na rozdíl od plastu, nepropouští plyny na bázi sloučenin síry, které poškozují LED čipy.

Směrodatná odchylka sladění barev – SDCM 3 – udává, do jaké míry se liší teplota barvy jednotlivých LED čipů napříč celým světelným zdrojem. Čím nižší je toto číslo, tím menší je i tento rozdíl.

Další výhody LED Toyoda Gosei

Kvalita světla

Tegamo, využívající kvalitu a dlouholetý výzkum a vývoj TG, chce svým provozům, stejně jako zákazníkům, nabídnout nejlepší možnou kvalitu. Zákonem stanovený standard Ra80 pro kanceláře a domácnosti je samozřejmostí. Vybrané LED zdroje dosahují dokonce Ra98.

Index podání barev Ra (CRI – color rendering index) = hodnocení věrnosti barevného vjemu, který vznikne osvětlením ze světelného zdroje, v porovnáním s tím, jaký barevný jev by vznikl ve slunečním světle. Hodnota Ra je v rozmezí od 0 do 100. Hodnota Ra = 0 znamená, že při tomto osvětlení není možno rozeznat barvy. Naproti tomu Ra = 100 vyjadřuje přirozené podání barev odpovídající slunečnímu světlu.

Vysoká svítivost a efektivita

V porovnání s konkurencí dosahují LED zdroje Toyoda Gosei efektivitu 130 – 160 lm/W.
Tato vysoká svítivost je důvodem příslušnosti zdrojů k energetické třídě A++.

BEZPEČNOST

Fotobiologická bezpečnost – riziková skupina 0 (UG série) a 1 (UD série) – naše světelné zdroje nepředstavují pro uživatele žádná fotobiologická bezpečnostní rizika (poškození sítnice, rohovky, popálení kůže atd.). Riziková skupina 1 u UD série znamená, že jsou zdroje bezpečné při běžném provozu bez dalších speciálních zabezpečení.

Recyklovatelnost

98% výrobků je složeno z recyklovatelných materiálů. Zbývající 2% pokrývají LED čipy, které v současné době není možné recyklovat žádnou známou technologií.

Vědci i technici na této výzvě samozřejmě pracují.

Skleněná trubice 50%
Hliníkový chladič 35%
Záslepky a konektory 2%
Tištěný spoj  11%
LED   2%

Postup realizace

Možnosti spolupráce

Společnost Tegamo dle potřeby svých zákazníků nabízí realizace osvětlení v několika režimech:
Standardní prodej osvětlení
Prodej osvětlení a jeho instalace

Kompletní outsourcing – dodávka světla na klíč

Možnost rozdělení plateb do splátkového kalendáře


Created 2018 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.