Tegamo

Digital signage

Digital Signage představuje systém postavený na softwarovém řešení, umožňující vysokou flexibilitu v tvorbě digitálního obsahu a v případě požadavku zákazníka úpravu programového vybavení dle jeho potřeb. Řešení nabízí pokročilou vzdálenou správu sítě, automatickou distribuci obsahu po síti a řízení vysílání prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Důležitým parametrem účinného reklamního sdělení je jeho aktuálnost a forma. Pro tyto účely se využívají jednoduché systémy řízení a tvorby obsahu. Výhoda řízení vysílání z kanceláře či odkudkoliv po připojení k internetu se projeví již po několika týdnech využívání při snaze o jakoukoliv změnu v obsahu nebo časovém nastavení vysílání. Upoutání pozornosti zvyšuje zobrazení aktuálních zpráv nejen o firmě nebo produktu, ale také z veřejného života a zábavy. Proto systémy podporují také RSS kanály.

POPIS ŘEŠENÍ TEGAMO:

Společnost Tegamo Czech s.r.o. vystupuje jako systémový integrátor Digital Signage. Naším cílem je dodávat zákazníkům nejen vlastní technologie, ale i nabídnout s tím spojené služby a poradenství na nejvyšší možné úrovni kvality a profesionality.

Pro naše zákazníky vždy hledáme nejvhodnější a nejefektivnější řešení s rychlou implementací a ekonomickou návratností s možností využití našeho outsourcingového programu.

Nejčastěji se systém skládá ze zobrazovače (monitor, obrazovka…) a PC, na kterém je nainstalovaný software pro správu obsahu.

Obrazovka

Pro veřejné prostory s dlouhodobým provozem televizoru se používají komerční obrazovky z důvodu možnosti uplatnění záručního servisu. U běžných televizorů pro domácí použití využívaných v restauracích nebo prodejnách je bezplatný servis autorizovaných servisních středisek výrobců často odmítán. Navíc lze nastavení komerční obrazovky zablokovat proti přenastavení hosty nebo zákazníky. Komerční obrazovky většinou nemají TV tuner a není tak třeba platit TV a další licenční poplatky.

Vnitřní

Interaktivní totemy či jiné displeje umožňují zatraktivnit nabídku pomocí elektronického katalogu, videoprezentacemi zboží v reálném využití a především aktuálností.

Totemy

Do výlohy

Důvody proč využít reklamní displej do výlohy:

LED obrazovka

Videostěny

Kiosky

PC

Externí

 

Integrované v obrazovce (OPS)  

 

Software

 

Formát obrazu a množství informací je možné nastavit a následně také upravovat. Existuje mnoho variant rozložení obrazu, barevných podání podkladu i typu písma. Lze zobrazovat texty, obrázky i videa.

Řízení Vaší vlastní televize je možné přímo z firmy nebo odkudkoliv přes web. Přístup ke vkládání informací může mít více lidí (ne však současně najednou).

MOŽNOSTI VYUŽITÍ:

HLAVNÍ VÝHODY SYSTÉMU DIGITAL SIGNAGE


Created 2018 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.